kwadrat-z

W swoich usługach mamy mieszalnię farb.

Dystrybuujemy produkty firmy Caparol. To marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń, która jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza, rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Marka ta, stawia na intensywne prace badawcze oraz innowacyjność.

Polecamy rodzinę farb SAMTEX  – w skład której wchodzą produkty do wnętrz o różnym stopniu połysku i właściwościach aplikacyjnych. Wyjątkowość tej farby polega na tym, że jest to produkt niskoemisyjny, bez rozpuszczalników i bez plastyfikatorów. Dzięki temu jest bezpieczna dla malarza i użytkownika mieszkania. 

Mamy w swojej ofercie również farby i tynki, polskiej firmy MITECH Chemia Budowlana z Żywca. To firma rodzinna, działająca od ponad piętnastu lat na polskim rynku, specjalizująca się w produkcji systemów ociepleń budynków oraz produktów chemii budowlanej. Na przestrzeni lat dzięki systematycznemu rozwojowi i licznym inwestycjom związanym z unowocześnieniem zaplecza laboratoryjno–produkcyjnego i zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry specjalistów oraz współpracy z renomowanymi dostawcami surowców, MITECH stał się marką rozpoznawalną w Polsce i UE. Wysoki standard produktów potwierdzają Europejskie Oceny Techniczne oraz Certyfikaty

Większość sprzedawanych przez nas farb jest:

Bez rozpuszczalników

Bez plastyfikatorów

Niskoemisyjna

Bezpieczna dla malarza

Ekologiczna